Personel Listesi

İl Müdürü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Murat ŞAHİN 113 İl Müdürü İl Müdürü

İl Müdür Yrd.

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Naci GÜN 116 İl Müdür Yrd. İl Müdür Yrd.
Saadettin TAŞKESEN 117 İl Müdür Yrd. İl Müdür Yrd.

Enformasyon

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Kadir Erhan TEKİN 127 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Özcan TEKİN 125 Mühendis Mühendis
Uğur KARA 125 Tekniker Tekniker
Emre KÜTÜK 127 Veteriner Sağlık Teknikeri Veteriner Sağlık Teknikeri

Bilgi İşlem

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Erol ÖZCAN 124 Tekniker Tekniker
Rıdvan AYDIN 1154 Tekniker Tekniker

Taryat Birimi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Sema ÇELİK 141 Mühendis Mühendis
Murat KARAN 141 Mühendis Mühendis
İbrahim TANYERİ 141 Mühendis Mühendis
Ufuk KARABULUT 141 Veteriner Hekim Veteriner Hekim

Hukuk Birimi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Hüseyin AKBAŞ Avukat Avukat

Döner Sermaye Birimi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Şükrü ESER 123 Araştırmacı Araştırmacı
Sadi KÖKSAL 123 Tekniker Tekniker
Salih YİĞİT 123 Ver.Haz.Kont.İşl. Ver.Haz.Kont.İşl.

İdari Mali İşler Şubesi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Gürbüz TÜRKEL 115 Şube Müdürü V. Şube Müdürü V.
Ercan YILMAZ 129 Mühendis Mühendis
Ersen YILMAZ 131 Sosyolog Sosyolog
Ali KARATEPE 1128 Tekniker Atölye Şefi
Güven BİLYAY 1125 Tekniker Yemekhane
Mustafa UYUR 119 Tekniker Satın Alma
Sabit SAĞIRLI 131 Tekniker İç Kontrol
ZİYA ÇETİN 120 Tekniker Atölye
Suat ERDAŞ 126 Tekniker Ambar
Bünyamin GÜL 120 Tekniker Elektrik
Davut GEDİK 119 Teknisyen Sayın Alma
Davut GÜNEŞ 128 Teknisyen Personel Şefi
Süha Sinan BAYINDIR 131 Tekniker Bimer Görevlisi
Turgay SÖNMEZ 120 Teknisyen Fotokopi
Yaşar POLAT 120 Teknisyen Fotokopi
Ali ERCAN 119 Şef Satın Alma
Nurettin LÖK 121 Memur Memur Muhasebe
Sebahattin KALKAN - Ver.Haz.Kont.İşl. Memur Muhasebe
Muzaffer Çimen - Memur Evrak Kayıt
Veysel CAM - Memur Bekçi
Hacı Duran KAYA - Veri.Haz.Kont.İşl. Evrak Dağıtıcı
Hikmet POLAT 126 Ayniyat Saymanı Ayniyat Saymanı
Mehmet TANITAN 1129 Şoför Şoför
Esalettin LİMON 1129 Şoför Şoför
Sadettin ŞİŞMAN 1129 Traktör Sürücüsü Şoför
Turgay KURTOĞLU 1129 İşçi Şoför
Mustafa TOPÇU 1129 İşçi Şoför
Asalettin ÜNAL 1129 İşçi Şoför
Yusuf YILMAZ 1129 İşçi Şoför
Suphi GÜNEŞ 1129 İşçi Şoför
Aydın ÜZÜM 1129 İşçi Şoför
Necati AYAN 1129 İşçi Şoför
Ahmet TEPE 1129 İşçi Şoför
Hüsamettin GÜRGEN 135 İşçi Yemekhane
H.İbrahim Yaşar 1126 İşçi Yemekhane
Bülent ÖZYALÇIN 1127 İşçi Yemekhane
Bekir İÇER 1128 İşçi Usta
Ömer TANOĞLU 128 Sürekli İşçi Personel Gör.
Hilal ARSLAN 148 İşçi Sekretlik
İknur ŞAHİN 112 / 114 İşçi Sekretlik
Güler SAĞLAM 121 İşçi Memur Muhasebe
Mustafa SARIGÜL 122 İşçi İşçi Muhasebe
Gülsen TÜYSÜZ 130 İşçi Evrak Kayıt
Ayşegül GÜLTEPE 130 İşçi Evrak Kayıt
Yasemin MERSİNLİOĞLU 130 İşçi Evrak Kayıt
Cumhure ÇAĞLAYAN 128 İşçi Personel Gör.
Vildan SERT 128 İşçi Personel Gör.
Cengiz YILMAZ - İşçi Bekçi
Zeki PARMAKSIZOĞLU - İşçi Usta
Mesut UÇAR 135 İşçi Hizmetli
Gönül ÇÖREKÇİ 0-1111 İşçi Santral Gör.
Hatice TÜYSÜZ 0-1111 İşçi Santral Gör.
Nurgül SARIGÜL - İşçi Yeşil Masa
Asiye BAKICI - İşçi Personel Gör.
Özgür KOCATÜRK - Sürekli İşçi Bekçi
Mehmet ÇALIŞKAN - Tar.Hizm. Hizmetli

SİVİL SAVUNMA BİRİMİ

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
İlhan KOÇ 1120 Sivil Savunma Uzm. Sivil Savunma Uzm.
Gürbüz EREZ - Bekçi Bekçi
Mustafa BAŞÇI - Memur Bekçi
Hıdır BEKTAŞ - Bekçi Bekçi
Burak KAFKAS - İşçi Bekçi
Ayhan KAVLAK - Hizmetli Bekçi
Necdet TÜRKOĞLU - İşçi Bekçi
Sadi ERDEM - İşçi Bekçi
Kemal FINDIKÇI - İşçi Bekçi

Bitkisel Üretim Ve Bitki Sağlığı Şubesi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Ömer BAYSAL 118 Şube Müdürü Şube Müdürü
Cihan YILMAZ 145 Mühendis Mühendis
Ahmet HATİPOĞLU 145 Mühendis Mühendis
Arzu DOĞAN 133 Mühendis Mühendis
Akay KAYAR - Mühendis Mühendis
Bülent GÜVEN 133 Mühendis Mühendis
Cihan ERTAN 137 Mühendis Mühendis
Ebru Ülkü SÖYLEMEZ 145 Mühendis Mühendis
Ekrem GÖKALP 137 Mühendis Mühendis
Esra GÜRSOY 134 Mühendis Mühendis
Mehmet KARLI 133 Mühendis Mühendis
Yağmur YILMAZ Mühendis Mühendis
Nebahat BAŞAKIN 138 Mühendis Mühendis
Neslihan ÖZDEMİR 139 Mühendis Mühendis
Pınar ÖZLÜ 134 Mühendis Mühendis
Pınar Kübra AYTAÇ 139 Mühendis Mühendis
Veli OKUMUŞ 136 Mühendis Mühendis
Yaşar AYDIN - Sözleşmeli Mühendis Harita
Onurhan KARAHAN 146 Tekniker Tekniker
Abdulbaki SEVİLİR 138 Tekniker Tekniker
Vahap Tural IŞIK 136 Tekniker Tekniker
Yahya TOZLU 142 Tekniker Tekniker
Yakup YILDIRIM 134 Tekniker Tekniker
Yunus ZORLU 144 Tekniker Tekniker
Aydın TEKİN 144 Tekniker Tekniker
Muhammet GÜLNAHAR 142 Tekniker Tekniker
Muhlis YAMAÇ 139 Tekniker Tekniker
Ömer ÖZCAN 138 Tekniker Tekniker
Salih Zeki TOĞRUL 142 Tekniker Tekniker
Korkmaz KAYAN - Tekniker Tekniker
Mustafa DÜNDAR 137 İşçi Evrak Kayıt
Nebahat AKDEMİR 132 İşçi Büro
Nuren TOPRAK 132 İşçi Büro
Hülya Erol İşçi Evrak Kayıt
Pınar ARAS İşçi Evrak Kayıt

Arazi Edindirme Şubesi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Latifşah AKAN 1150 Şube Müdürü V. Şube Müdürü V.
Kemal TEMEL 1151 Mühendis Mühendis
Muhammet DUMLU 1151 Mühendis Mühendis
Sedat KOCATÜRK 1155 Mühendis Mühendis
Ferhat UÇARKUŞ 1151 Tekniker Tekniker

Gıda Ve Yem Şubesi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Eyyup AYTAÇ 1180 Şube Müdürü V. Şube Müdürü V.
Muhammet GÜLSEVEN 1184 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Serap KORUCU - Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Bahattin KESİK 1181 Mühendis Mühendis
Deniz KÖYLÜ 1182 Mühendis Mühendis
Hakan SEZEK 1183 Mühendis Mühendis
Kevser ÇAKIRBAY 1182 Mühendis Mühendis
Müge AKGÜN 1182 Mühendis Mühendis
Belgin KOCA 1183 Mühendis Mühendis
Cihan Bayram - Mühendis Mühendis
Eda ÇALIŞKAN 1185 Mühendis Mühendis
İmren CEREN - Sözleşmeli Mühendis Mühendis
Zeynep MEŞE Tekniker Tekniker
Cihan BİNGÖL Memur Memur
Şükran ÖNDER İşçi Evrak Kayıt

Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği Ve Su Ürünleri Şubesi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Yafes YALÇINKAYA 1130 Şube Müdürü V. Şube Müdürü V.
Serkan KÜTÜK 1133 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Abdullah DURMAZ 1134 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Ahmet KAYA 1133 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Yunus KOÇ - Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Mehmet KOÇ 1135 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Muhittin Emre ERTURAN 1133 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Necip Gökhan TAŞ 1134 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Hasan Murat KÖLE 1138 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
İsmail Özgür İLHAN 1138 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Pınar POLAT BAL 1134 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Selim AYAŞTI 1141 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Şeref Hakan AKTÜRK 1140 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Zeki GÜLEÇ 1135 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Ali ÇELİK Veteriner Hekim Veteriner Hekim
A. Tamer KEÇECİ 1141 Mühendis Mühendis
Ahmet DEMİRKOL 1139 Mühendis Mühendis
Murat DEMİRDAŞ 1141 Sözleşmeli Mühendis Mühendis
Serhat ÇELİK 1138 Veteriner Sağlık Teknikeri Veteriner Sağlık Teknikeri
Ali GÖKTAŞ 1135 Veteriner Sağlık Teknikeri Veteriner Sağlık Teknikeri
Turgut ÖZTAŞ 1133 Veteriner Sağlık Teknikeri Veteriner Sağlık Teknikeri
Cemal BUDAK 1134 Veteriner Sağlık Teknisyeni Veteriner Sağlık Teknisyeni
Resul ALBAYRAK 1139 Veteriner Sağlık Teknisyeni Veteriner Sağlık Teknisyeni
Adem YAMAK 1131 Tekniker Tekniker
Ahmet TOLGA 1140 Tekniker Tekniker
Ümit KARAGÜLMEZ 1140 Tekniker Tekniker
Emin ÇEVİK 1137 Şef Şef
Mahmut ECELKAYAN 1137 Veri.Haz.Kont.İşt. Veri.Haz.Kont.İşt.
Refik DUMLUPINAR - Tekniker Tekniker
Abdullah OMAK Tekniker Tekniker
Memili KALENDER - Tekniker Tekniker
Yuşa ŞAHİN - Geçici İşçi Hizmetli

Kırsal Kalkınma Ve Örgütlenme Şubesi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Sabri KARSAVUL 1190 Şube Müdürü Şube Müdürü
Muhammet AKSU 1195 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Ekrem ÇAY Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Latif BULUT 1192 Mühendis Mühendis
Melek ALBAYRAK - Mühendis Vilayette Görevli
Murat SAYAN 1193 Mühendis Mühendis
Orhan ALMACI 1194 Mühendis Mühendis
Melike AKBAŞ Mühendis Mühendis
Zekeriye İLTER 1195 Tekniker Tekniker
Mehmet ÇALIK 1192 Tekniker Tekniker
Mehmet BULUT 1194 Tekniker Tekniker
Mehmet VAR 1195 Tekniker Tekniker
Yıldırım KAVLAK 1193 Tekniker Tekniker
Makbule BULUT 1185 Taz.Hizmetlisi Evrak Kayıt
M.Cahit SAĞIRLI - İşçi Hizmetli

Koordinasyon Ve Tarımsal Veriler Şubesi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Ahmet ÇELİKKOL 1170 Şube Müdür V. Şube Müdür V.
Sevim ÇELEBİOĞLU 1174 Veteriner Hekim Veteriner Hekim
Bülent AKKUŞ 1171 Mühendis Mühendis
Fadime Bilici SEZEK 1172 Mühendis Mühendis
Ferda KILIÇ 1174 Mühendis Mühendis
Sevgi Akçay İLHAN 1172 Mühendis Mühendis
Hilal SARIYAR 1172 Mühendis Mühendis
Zehra AKARCA ADAŞ 1172 Mühendis Mühendis
Hilal KAYALAR 1172 Mühendis Mühendis
Alper TAHTASIZ 1163 Tekniker Tekniker
Habibe MUTU 1174 Tekniker Tekniker
Hasan İNCEBAY 1173 Tekniker Tekniker
Yusuf KARAÇAY 1163 Tekniker Tekniker
Suhanver YILDIRIM 1173 Tekniker Tekniker

Tarımsal Alt Yapı Ve Arazi Değerlendirme Şubesi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Murat KARASLAN 1160 Şube Müdürü V. Şube Müdürü V.
Sadık KAYA 1161 Mühendis Mühendis
Sedat YÜCETÜRK 1142 Mühendis Mühendis
Tarık KADIOĞLU 1161 Mühendis Mühendis
Tekin ADAŞ 1142 Mühendis Mühendis
Tümay SAĞSÖZ 1161 Mühendis Mühendis
Menaf KANAR Mühendis Mühendis
Metin ŞİŞMAN 1162 Sözleşmeli Mühendis Harita
İbrahim GEDİK 1165 Tekniker Tekniker
Nurcihan KOÇ 1165 İşçi Evrak Kayıt
Celil ÖNATEŞ - İşçi Hizmetli

Araştırmacı

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
İlhami AKDAĞ - Araştırmacı Arşiv Görevlisi
''